Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów w Katowicach
pl. Wolności 9, 40-078 Katowice
Lokale do wynajęcia
ZWIZD Katowice

 

JESTEŚMY NAJSTARSZĄ FIRMĄ NA ŚLĄSKU, KTÓRA PROFESJONALNIE ZAJMUJE SIĘ ZARZĄDZANIEM NIERUCHOMOŚCIAMI MIESZKALNYMI I KOMERCYJNYMI W PEŁNYM ZAKRESIE, A TAKŻE WSPÓLNOTAMI MIESZKANIOWYMI.

ZRZESZENIE ROZPOCZĘŁO DZIAŁALNOŚĆ W 1949 ROKU I OD TEGO CZASU NIEPRZERWANIE REPREZENTUJE INTERESY WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI.

NASZYM PODSTAWOWYM ZADANIEM JEST KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI. W IMIENIU WŁAŚCICIELI PEŁNIMY WSZYSTKIE OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM I ADMINISTROWANIEM NIERUCHOMOŚCIĄ. DODATKOWO STARAMY SIĘ POZYSKIWAĆ NAJEMCÓW LOKALI MIESZKALNYCH ORAZ UŻYTKOWYCH, A NADTO, W RAMACH USTALONEGO WYNAGRODZENIA OBSŁUGUJEMY NIERUCHOMOŚCI POD WZGLĘDEM PRAWNYM.

KADRA ZRZESZENIA TO ZESPÓŁ LICENCJONOWANYCH ZARZĄDCÓW I ADMINISTRATORÓW A TAKŻE SPECJALISTÓW Z ZAKRESU USŁUG KSIĘGOWYCH, PRAWNICZYCH, REMONTOWYCH. ZRZESZENIE NA STAŁE WSPÓŁPRACUJE Z FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI I PORZĄDKOWYMI.

ZRZESZENIE UBEZPIECZONE JEST OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZA EWENTUALNE SZKODY ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG.

PEŁNY ZAKRES OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI OBEJMUJE SPRAWY ADMINISTRACYJNE, TECHNICZNE, KSIĘGOWE, PRAWNE ORAZ BIUROWE WYKONYWANE Z ZACHOWANIEM NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW.

ZACHĘCAMY DO PODJĘCIA WSPÓŁPRACY, GWARANTUJĄC INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO WŁAŚCICIELA I NEGOCJACJE WARUNKÓW WSPÓŁPRACY.
 

Kliknij by powiększyć w nowym oknie -   Kliknij by powiększyć w nowym oknie -   Kliknij by powiększyć w nowym oknie -  

Kliknij by powiększyć w nowym oknie -   Kliknij by powiększyć w nowym oknie -   Kliknij by powiększyć w nowym oknie -  


 

ZWIZD Katowice Zarządzanie nieruchomościami Zarząd Do pobrania Aktualności Lokale do wynajęcia Kontakt
Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów w Katowicach - zarządzanie nieruchomościami - Katowice, Siemianowice Śląskie, Tychy, Chorzów, Ruda Śląska.
Oferujemy obsługę administracyjną, finansową i księgową, obsługę prawną, utrzymanie techniczne i usługi sprzątające.
© 2022 ZWIZD Katowice