O nas
JESTEŚMY NAJSTARSZĄ FIRMĄ NA ŚLĄSKU, KTÓRA PROFESJONALNIE ZAJMUJE SIĘ ZARZĄDZANIEM NIERUCHOMOŚCIAMI MIESZKALNYMI I KOMERCYJNYMI W PEŁNYM ZAKRESIE, A TAKŻE WSPÓLNOTAMI MIESZKANIOWYMI.
 
ZRZESZENIE ROZPOCZĘŁO DZIAŁALNOŚĆ W 1949 ROKU I OD TEGO CZASU NIEPRZERWANIE REPREZENTUJE INTERESY WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI.
 
NASZYM PODSTAWOWYM ZADANIEM JEST KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI. W IMIENIU WŁAŚCICIELI PEŁNIMY WSZYSTKIE OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM I ADMINISTROWANIEM NIERUCHOMOŚCIĄ. DODATKOWO STARAMY SIĘ POZYSKIWAĆ NAJEMCÓW LOKALI MIESZKALNYCH ORAZ UŻYTKOWYCH, A NADTO, W RAMACH USTALONEGO WYNAGRODZENIA OBSŁUGUJEMY NIERUCHOMOŚCI POD WZGLĘDEM PRAWNYM.
 
KADRA ZRZESZENIA TO ZESPÓŁ LICENCJONOWANYCH ZARZĄDCÓW I ADMINISTRATORÓW A TAKŻE SPECJALISTÓW Z ZAKRESU USŁUG KSIĘGOWYCH, PRAWNICZYCH, REMONTOWYCH. ZRZESZENIE NA STAŁE WSPÓŁPRACUJE Z FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI I PORZĄDKOWYMI.
 
ZRZESZENIE UBEZPIECZONE JEST OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZA EWENTUALNE SZKODY ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG.
 
PEŁNY ZAKRES OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI OBEJMUJE SPRAWY ADMINISTRACYJNE, TECHNICZNE, KSIĘGOWE, PRAWNE ORAZ BIUROWE WYKONYWANE Z ZACHOWANIEM NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW.
 
ZACHĘCAMY DO PODJĘCIA WSPÓŁPRACY, GWARANTUJĄC INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO WŁAŚCICIELA I NEGOCJACJE WARUNKÓW WSPÓŁPRACY.
 
powrót
Copyright ZWIZD