O nas
Jesteśmy najstarszą firmą na Śląsku, która profesjonalnie zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi w pełnym zakresie, a także wspólnotami mieszkaniowymi.
 
Zrzeszenie rozpoczęło działalność w 1949 roku i od tego czasu nieprzerwanie reprezentuje interesy właścicieli nieruchomości.
 
Naszym podstawowym zadaniem jest kompleksowa obsługa nieruchomości. W imieniu właścicieli pełnimy wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomością. Dodatkowo staramy się pozyskiwać najemców lokali mieszkalnych oraz użytkowych, a nadto, w ramach ustalonego wynagrodzenia obsługujemy nieruchomości pod względem prawnym.
 
Kadra Zrzeszenia to zespół licencjonowanych zarządców i administratorów a także specjalistów z zakresu usług księgowych, prawniczych, remontowych. Zrzeszenie na stałe współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi i porządkowymi.
 
Zrzeszenie ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody związane ze świadczeniem usług.
 
Pełny zakres obsługi nieruchomości obejmuje sprawy administracyjne, techniczne, księgowe, prawne oraz biurowe wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów.
 
Zachęcamy do podjęcia współpracy, gwarantując indywidualne podejście do każdego właściciela i negocjacje warunków współpracy.
 
powrót
Copyright ZWIZD